Psikeart Psikiyatri Merkezi 2006 yılında İzmit'te Kocaeli Üniversitesi Psikiyatri Anabilim dalı Öğretim üyesi Prof. Dr. M.Emin Önder tarafından kurulmuştur. Halen bu merkezde tedavi ve danışmanlık hizmetleri ile eğitim etkinlikleri gerçekleştirilmektedir.

2007 yılı itibariyle Art Psikiyatri Tedavi, Eğitim, Araştırma, Yayıncılık ve Kurumsal Danışmanlık Ltd.Şti. adı altında şirketleşmiş ve hizmet yelpazemiz genişletilmiştir. 2009 yılında İstanbul'da bir şube açmıştır. Eğitim ve yayıncılık çalışmaları İstanbul'da gerçekleştirilmektedir.

Art Yayın, 2009 yılı itibariyle Psike, Psikeart ve Memlekent dergilerinin yayınlarınave kitap yayıncılığına başlamıştır. Ayrıca Eylül 2015 itibariyle yeni yayını Psikesinema dergiside bayilerdeki yerini almıştır.

202 yılı itibariyle İstanul Merkezli Kurumsal-Bireysel danışmanlık ve eğitim hizmetleri ile sanat ve psikiyatriyi buluşturan Psikeart Günleri etkinliklerini gerçekleştirmeye başlamıştır.

Vizyonumuz, hastalara kaliteli bir sağlık hizmeti vermek, gerçekleştirdiğimiz eğitim etkinlikleri ve yayınladığımız dergilerle bilimsel, sosyal ve kültürel yaşantımıza katkı sağlamaktır.

EKİP
- Prof. Dr. M. Emin ÖNDER
- Ercan YAŞA
- Faruk PİŞKİN
- İrem GÜR
- Semiha BAŞAR
- Ali KOÇAK
- Deniz ÇAKMAKKAYA
- Nesrin YORULMAZ
- Günnur ALTAN


FAALİYET ALANLARI
- Art Tedavi
- Art Yayın
- Art Eğitim
- Art Etkinlik